KOKIA VANDENS NUGELEŽINIMO FILTRŲ NAUDA ?
JŪSŲ OBJEKTE: Surenka ir pašalina iš vandens ištirpusią dvivalentę geležį, manganą, mechanines priemaišas, sieros vandenilį (SUPUVUSIO KIAUŠINIO KVAPĄ), mažina amonio kiekį ir išskaidrina vandenį.
REZULTATAS: Vonios, kriauklės, unitazai – nesidažys rudomis ar juodomis apnašomis, nekis skalbinių spalva, vanduo nebus metalo skonio, o jo kokybė užtikrins įrangos ar kitų esamų technologinių prietaisų sandarumą ir efektyvumą, todėl tarnaus ilgai.
REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
AMERIKIEČIŲ GAMINTOJO SU CLACK VALDYMO VOŽTUVU NUGELEŽINIMO FILTRAI – PATIKIMI IR EKONOMIŠKI
PREMIUM LINE AIF – AERACINIU PRINCIPU VEIKIANTI SU ORO KOMPRESORIUMI, IMPULSINIU VANDENS SKAITIKLIU IR PROPORCINIU IMPULSINIU KOMPRESORIUKO PALEIDĖJU FILTRŲ KOMPLEKTACIJA
PREMIUM LINE AIF – AERACINIU PRINCIPU VEIKIANTI SU ORO KOMPRESORIUMI IR TAIMERIU FILTRŲ KOMPLEKTACIJA
TYLŪS, BETEPALINIAI ORO KOMPRESORIAI
- Tipas: vieno cilindro, betepalinis, stūmoklinis oro kompresorius
- Įtampa: 220V / 50Hz.
- Našumas: 23 ltr/min
- Pajungimo diametras coliais: 1/8
- Elektros kabelis: 1,9 m.
- Automatiškai: įsijungia oro slėgiui nukritus iki 2,8 bar., išsijungia pasiekus 4,0 bar.
- Išmatavimai mm.: 245x135x170
- Svoris kg.: 3,6
- Galimybė reguliuoti reikiamą oro srautą
- Integruotas manometras
- Kondensato nuleidimas
Skirtumai tarp aeracinio ir reagentinio nugeležinimo filtrų veikimo principo
NAUDOJANT AERACINĮ PRINCIPĄ: Į vandens tiekimo liniją prieš filtravimo sistemą įvedamas oras inžektoriniu arba priverstiniu būdu, naudojant kompresorių. Vandens ir oro mišinys patenka į oksidacinę talpą, kurioje dvivalentė geležis oksidacijos reakcijos metu pereina į trivalentės geležies formą ( Fe2 → Fe3 ), sudarydama geležies hidroksido junginius (rūdis), kuriuos, kartu su kitomis mechaninėmis priemaišomis, sulaiko birių uolienų užpildas, esantis kitoje nugeležinimo filtro kolonoje. Filtravimo užpildas atnaujinamas automatiškai, purenant pastarąjį atbuline vandens srove ir pašalinant visas įkrovoje surinktas netirpias daleles bei trivalentės geležies hidroksido junginius į drenažą (nutekamąją sistemą).
NAUDOJANT REAGENTINĮ PRINCIPĄ: Geležiai oksiduoti naudojamas ne oras, o kalio permanganatas, kuris yra dozuojamas į sistemą. Dėl kenksmingo aplinkai šį būdą taikome vis rečiau.
Apie geležį
Vanduo turi metalo skonį, ruduoja, palieka rūdžių dėmes. Dėl šių sunkiai pašalinamų rudžių dėmių ir/arba metalo poskonio kaltas gali būti didelis geležies kiekis. Vanduo tampa geležingas kai jis skverbiasi per geležingus žemės sluoksnius. Apie 5% žemės plutos sudaro geležingi junginiai. Todėl įvairios geležies formos randamos beveik visuose vandens šaltiniuose. Renkantis geležies šalinimo būdą, ypač svarbus yra esamų geležies junginių tipas. Vanduo, kuris pirmiausia yra skaidrus, tačiau palikus ilgiau atvirame inde, iškrenta rusvos nuosėdos, taip pat yra geležingas (skaidri geležis). Kita geležies rūšis – raudona geležis – yra vandenyje, kuris atsukus čiaupą iškart bėga rudas ar gelsvas. Šiuo atveju turime jau oksiduotą geležį, tai yra akimi matomų dalelių pavidale. Geležingo vandens pasekmės – ruduojanti santechnika, rusvos dėmės ant skalbinių, užrūdiję čiaupai ir dušo galvutė, geležies nuosėdos ir dariniai vamzdyne ir vandenį naudojančioje buitinėje technikoje. Nustatę geležies pobūdį ir kiekį, rekomenduosime geležies šalinimo būdą. Vienu atveju galima montuoti vandens minkštinimo filtrą, ir vienu šūviu turėti du zuikius – ir nugeležintą, ir minkštą vandenį. Kitu atveju, jei geležies forma nėra itin draugiška, arba jei jos kiekis didesnis nei minkštiklis gali įveikti,- patarsime rinktis geležies šalinimo įrenginį. Abiem atvejais, nors ir skirtingais būdais, tačiau geležingo vandens problema sprendžiama iš esmės – iš vandens pašalinamas geležies perteklius.
BET PRIEŠ TAI, BŪTINA IŠSAMIAI IŠSITIRTI VANDENĮ, NES NE KIEKVIENAM ATVĖJUI TAIKOMAS TOKS PAT VALYMO PRINCIPAS AR SPECIALUS UŽPILDAS
Išsamesnė konsultacija telefonu: 8 686 42942 arba Arturas@filteka.lt