Vandens filtrų įrengimas

Filtrų įrengimas

Patalpos temperatūra:, kurioje veiks įrenginys, neturi būti žemesnė kaip 40C ir aukštesnė kaip 400C.

Didžiausia vandens temperatūra: neturi viršyti 490C.

Vandens įvadas: Prieš įrenginio pastatymą būtinai patikrinkite, ar pastatymo vietoje yra įrenginiui reikiami vandens įvado ir išvado įvadai.

PASTABA: Filtrai montuojami po hidroforo, kadangi vanduo turi būti stumiamas, o ne traukiamas (geriausi hidroforai – smėlio spalvos).

Vieta filtrams: Montuoti vietoje, apsaugotoje nuo užšalimo, netoli elektros rozečių ir kanalizacijos nuotako.

Kanalizacija: Nuotekų nuleidimui iš įrenginio naudojame žarną, tiekiamą kartu su įrenginiu. Todėl paruoškite kanalizaciją netoli vandens įvado (blogiausiu atvėju, panaudoje ilgesnę žarną, galime nuvesti  ir iki kitos patalpos.), nes filtras prausdamasis išpils tam tikrą kiekį vandens.

Elektra: Įrenginys maitinimas elektros energija, kurios įtampa 24V. Transformatorius su elektros kabeliu tiekiamas kartu su įrenginiu. Įžemintas elektros lizdas turi būti netoli įrenginio.  Elektra reikalinga tam, kad atitinkamą valandą filtras galėtų praustis (vienam filtrui – viena rozetė).

Vandentiekio vandens slėgis: optimaliam įrenginio veikimui vandens slėgis vandentiekyje turi būti ne žemesnis kaip 1,4 baro ir ne aukštesnis kaip 8,0 barai. Jeigu slėgis žemesnis už minimalų, naudokite pneumatinį vandens slėgio didinimo įrenginį; jeigu vandentiekio vandens slėgis aukštesnis už maksimalų leistiną, būtinai įrenkite slėgio reduktorių.

DĖMESIO: Jeigu dienos metu vandentiekio vandens slėgis siekia 8,0 barus, naktį slėgis gali viršyti šią vertę. Šiuo atvėju patariame įrengti slėgio reduktorių. Vandentiekio sistemos darbiniam slėgiui kontroliuoti rekomenduojame vandens vamzdyne įrengti manometrus.

Skysčio debitas: Optimaliam įrenginio veikimui minimalus skysčio debitas ties įvadu turi būti 11,0 l/min.

Atšaka laistymui: Nepamirškite, kad, vandens naudojamo išoriniams tikslams (tarkim, daržų laistymui), turi būti padaryta atšaka, prieš vandens filtravimo įrenginio numatytą vietą. Minkštinti išoriniams tikslams naudojamą vandenį yra ekonomiškai nenaudinga.

Atšaka mašinai plauti: Jeigu yra poreikis, rekomenduojame po minkštinimo filtro dar vieną atšaką mašinos plovimui (po plovimo ant jos nebeliks baltų apnašų).

Apėjimo linija: Tegul jūsų santechnikas parūpina filtrams apėjimo liniją IŠANKSTO:

Vandens filtrų įrengimo eiga

Pirmiausia išsiaiškiname kliento lūkesčius dėl filtravimo sistemos.
Tuomet daug kas priklauso nuo esamos vietos kur bus įrengiami filtrai būklės. Ar filtrus reikia įrengti naujai statomame projekte, ar jau esamame mazge.
Ar įrengimas sudėtingas ar ne, gal yra vietos stoka, sudėtingas priėjimas ir panašiai. Visos detalės gana svarbios.
Tuomet po apžiūros sukomplektuojamas reikalingų medžiagų arsenalas ir susitartu laiku meistras atvyksta atlikti darbų.
Po darbų atlikimo visada paaiškiname kaip naudotis įrengtais filtrais, kaip prižiūrėti, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Garantija darbams

Atliktiems darbams visada suteikiama garantija.

Garantija filtrams

Mūsų naudojamiems filtrams visada suteikiama oficiali gamintojo garantija.