Techninė priežiūra

Filtravimo sistemų techninė priežiūra

Visa buitinė technika ir kiti namų įrengimai turi užtikrinti patogų ir malonų gyvenimą, tad ir vandens filtrai bei jų priežiūra ne išimtis.

Vandens sistemų priežiūra ir aptarnavimas

Kokybiškas, švarus ir skanus vanduo turėtų būti kiekvienų namų atributas – tai nepakeičiamas ir vienas svarbiausių geros sveikatos palaikymo šaltinis, o užterštas vanduo dažnai tampa daugelio ligų priežastimi. Mes manome, kad vandens filtrai turi pagerinti geriamo vandens kokybę, tačiau neužkrauti papildomų rūpesčių ant Jūsų pečių. Mes siekiame, kad Jūsų stalą pasiektų skanus ir švarus vanduo, todėl atliekame pusmetinį arba metinį RO – geriamojo vandens sistemos aptarnavimą. Iš anksto suderintu laiku atvykstame į Jūsų namus ir pakeičiame filtravimo elementus, membranas. Atvežame druskas vandens minkštinimo filtrams. Pratestuojame vandenį.

Tačiau ir tobuliausios sistemos tarnaus trumpiau, jeigu nebus tinkamai prižiūrimos. Mes galime prižiūrėti visą Jūsų vandens techniką, nepriklausomai nuo to, ar gyvenate bute, ar valdote didelį ūkį:

Atliekame periodinę vandens filtrų techninę apžiūrą, atliekame profilaktikas, kad užtikrintume tolimesnį sklandų įrangos darbą.

Atliekame pusmetinius ir metinius geriamojo vandens sistemų RO aptarnavimus.

Pristatome druską vandens minkštinimo filtrams.

Pagal duomenų bazėje suvestus laikus, primename Jums, kada reiktų atlikti vandens ir technikos patikrinimą. Visuomet prisitaikome prie Jūsų poreikių ir atvykstame tik iš anksto suderintu laiku.