KOKIA VANDENS MINKŠTINIMO FILTRŲ NAUDA ?
VONIOJE plaukai bus puresni, minkštesni ir žvilgantys, oda nesausės ir sunaudosite mažiau higienos priežiūrai skirtų priemonių, nebereikės valymo priemonių nuvalyti kalkėms nuo santechnikos įrenginių;
SKALBIANT net ir naudojant mažiau skalbimo priemonių (JAV statistikos biuras atlikęs tyrimus, paskaičiavo, kad skalbimo priemonių sunaudojimas sumažėja net iki 70%) skalbiniai bus minkštesni, švaresni, baltesni, spalvoti neišbluks ir ilgiau tarnaus (jų tarnavimo trukmę prailginsit net trečdaliu), skalbimo mašinos tarnaus daug ilgiau (dažniausia gedimo priežastis yra kalkių apnašos), sunaudosite mažiau elektros energijos;
VIRTUVĖJE indus išplausite lengviau, jiems sunaudosite daug mažiau priežiūros priemonių, jiems išdžiuvus neatsiras kalkių dėmių, rankų oda bus sveikesnė, indaplovės ir virduliai tarnaus ilgiau ir sumažės elektros energijos sąnaudos;
VISUOSE NAMUOSE visi buities prietaisai naudojantys vandenį (virduliai, skalbimo mašinos, vandens šildytuvai ir indaplovės), tarnaus žymiai ilgiau, pastebimai sumažės elektros energijos sąnaudos;
GAMTAI: Naudodami mažiau valymo, skalbimo ir higienos priemonių – mažiau teršime gamtą.
PRAMONEI / VERSLUI / KOMERCIJAI IR KITOMS TECHNOLOGINĖM REIKMĖM:
-
- – Katilinę, šaldymo, šildymo ir garo įrenginius apsaugo nuo nuosėdų ir korozijos;
-
- – Padeda taupyti bendrus išteklius – vandenį, elektros energiją, ir vandenį naudojančią ir vandenį šildančią įrangą;
-
- – Apsaugo vadenį dezinfekuojančią įrangą, skirta pakuotėms ir taroms, ekonomiškas patalpų šildymas ar vėsinimas;
-
- – Filtravimo įranga ypač reikšminga mažinant energetinius gamybos kaštus ir didinant gaminio kokybę;
-
- – Efektyvus įrangos skalavimas ir tirpalų su chemija paruošimas;
-
- – Inkubatoriai, šiltnamiai, fermos ir kitos ūkio patalpos bus švaresnės, drėgmės palaikymo sistemos veiks efektyviau, nesikimš laistymo, girdyklų ir kiti mechanizmai, sumažės infekcijų ir ligų tikimybė;
-
- – Mikrobiologiškai saugus vanduo;
- – Saugo jautrią medicinos įrangą, kurią greitai pažeidžia ir dažnai neatstatomai sugadina kietas ir druskingas vanduo.
„MINKŠTINIMO FILTRŲ ASORTIMENTAS YRA PATS PLAČIAUSIAS IR ĮVAIRIAUSIAS TIEK FORMŲ, TIEK GAMINTOJŲ ĮVAIROVĖS ATŽVILGIU: NUO GARSIAUSIŲ PREKĖS ŽENKLŲ, TOKIŲ KAIP „GENERAL ELECTRIC“, BEVEIK ŠIMTMETĮ ŠIOJE SRITYJE BESIDARBUOJANTĮ AMERIKIEČIŲ GAMINTOJĄ „ECOWATER SYSTEMS, INC.“, NEMAŽAI EUROPINIŲ KOMPLEKTUOTOJŲ, ĮSKAITANT IR MUS PAČIUS, IKI VIS STIPRIAU BESISKVERBIANČIA KINIŠKA PRODUKCIJA..“
REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI IR JŲ NAUDA JUMS
Kompaktiški, taupūs, ilgaamžiai ir pilnai automatiški amerikiečių modeliukai: užima mažiau vietos ir nereikalauja papildomos erdvės. Lengva prieiti prie valdymo skydelio ir viduje integruotos druskos talpyklos. Praktiškai mažiausiai aptarnavimo ir priežiūros reikalaujantys filtrai.
GENERAL ELECTRIC
GXOF – KETURI GALINGI DIDESNĖS DRUSKOS TALPOS MINKŠTINIMO FILTRAI – IDEALUS SPRENDIMAS DIDELEI ŠEIMAI AR BENDRUOMENEI
GXOF 18 GXOF 27G GXOF 39G/45G
ECOWATER SYSTEMS
„Daugiau nei 90 metų vandens filtravimo sistemų gamintojas“
eVOLUTION – MODELIAI SU ĮDIEGTA WI-FI TECHNOLOGIJA
100 Compact 200 Compact 300 Boost 400 Boost 500 Power 600 Power
North Star – PAPRASČIAUSI IR POPULIARIAUSI ŠEIMOS MODELIUKAI
NSC 9 / 11 / 14 / 17 / 22 UD
Šie filtrai valdomi elektroniniu būdu, todėl jų eksploatacija nesudėtinga, tam nereikia sudėtingų naudojimosi instrukcijų ir ypatingų skaičiavimų. Tiesiog tereikia įjungti filtrą, nustatyti esamą ir regeneracijos laikus, bei vandens kietumo lygį, o druskos tabletėmis vandens filtrams pasirūpinsime mes.
AQUADIAL – ITIN KOMPAKTIŠKI MINKŠTINIMO FILTRAI
BWT 25/20 BWT 15 BWT 10
MŪSŲ SURINKTAS IŠ KOKYBIŠKŲ MEDŽIAGŲ FILTRAS SU CLACK VALDYMO VOŽTUVU
Vandens filtrus verta įsigyti, kai:
– vanduo į namus atiteka senais vamzdžiais. Ilgai ten užsibūdamas jis įsisavina organizmui kenksmingų medžiagų. Toks kenksmingas, kietas vanduo iki patekdamas į vamzdžius gali būti traktuotas, kaip normalios kokybės, todėl leidžiama jį tiekti gyventojams, o štai vamzdžiai vėliau įneša savo dalį…
– vanduo yra kietas. Ar namuose vanduo nepakankamai minkštas paprasčiausiai išduoda kalkės virdulyje, besikaupiančios nuosėdos ant vonios, praustuvės, čiaupo, ant plytelių, plyšiuose atsirandančios rūdys. Taip pat, jog vanduo kietas galime įtarti, kai susiduriama su buitinės technikos – indaplovių, skalbimų mašinų, vandens šildytuvų – gedimais. Be abejo, prietaisų gedimai dar nėra tas rodiklis, kadangi gali būti kalti ir kiti veiksniai, tačiau kalkės yra vienas pagrindinių. Nukalkinimo filtrai naudojami vandens minkštinimui iki norimo lygio ir išvalymui nuo įvairių susikaupusių medžiagų bei organinių junginių, kurie nėra naudingi žmogaus sveikatai.
– vandens kokybė neaiški ar neatitinka rekomenduojamų normų. Neišvalytame vandenyje kaupiasi nitratai, sulfatai, geležis, manganas, kurie nėra naudingi žmogaus sveikatai. Jog vandenyje pastarųjų yra galime net neįtarti, kadangi toks vanduo gali būti skaidrus, neskleidžiantis nemalonaus kvapo. Dėl to norit išties žinoti geriamojo vandens būklę, patariama atlikti jo kokybės patikrinimą. Beveik visais atvejais juos atlikus, ypatingai Šiaurės Lietuvoje, paaiškėja, jog kokybė nėra pagirtina. Tokiu atveju filtrai gali pagerinti į namus tiekiamą vandenį.
Vandens įtaka organizmui ir technikai:
Vanduo – vienas svarbiausių elementų, palaikančių normalią gyvų organizmų būklę, leidžiančią deramai jiems vystytis, funkcionuoti. Normaliai visų organų veiklai ir būklei palaikyti gydytojai ir specialistai kasdien rekomenduoja išgerti tam tikrą kiekį vandens, individualiai atsižvelgiant į svorio ir ūgio santykį. Kiekis susidaro nemažas – keli litrai vandens, tačiau dar labiau nei kiekis yra aktuali jo kokybė.
Jei išgeriame per mažai vandens organai negali normaliai funkcionuoti, naudoja sukauptas jo atsargas, tačiau geriant užterštą vandenį organizmui galime pridaryti daugiau žalos nei naudos. Be abejo, to nepajusime staiga, kadangi neigiamas poveikis pasireiškia tik per ilgesnį laikotarpį. O štai geriant švarų vandenį, kurį palaikyti padeda minkštinimo filtrai galime geriau jaustis, plaukai ir oda tampa švelnesni. Dėl minkštesnio vandens buitiniai prietaisai, veikimui naudojantys vandenį, ilgiau negenda, naudoja mažiau skalbimo, plovimo priemonių, padeda sutaupyti elektros energijos.
Į individualius, daugiabučius namus, visuomeninės ar komercinės paskirties pastatus geriamas vanduo tiekiamas iš šalia esančių upių, ežerų, be abejo prieš tai tinkamai išvalius, griežtai laikantis Lietuvos higienos normų reikalavimų. Tačiau kartais gyventojus dėl senų vamzdžių įtakos pasiekia nekokybiškas vanduo. Taip kasmet prarandamas didelis jo kiekis, kadangi norint, jog atbėgtų skaidrus vanduo, iš pradžių reikia leisti daug vandens, nes tik atsukus čiaupą šis gali būti rusvos ar net rudos spalvos. Užuot leidžiant vandenį ir laukiant, kol atbėgs tinkamas, verta pasidomėti, ką siūlo naujausios technologijos, kuriamos norint pagerinti į namus tiekiamo vandens kokybę. Padėti išvengti pinigų permokėjimo už vandens leidimą be reikalo gali minkštinimo filtrai, kurie yra sumontuojami individualiai kiekvienuose namuose.
Išsamesnė konsultacija telefonu: 8 686 42942 arba Arturas@filteka.lt