Geriamojo vandens paruošimas

Tai šešiapakopė vandens valymo sistemą, dirbanti atvirkštinio osmoso būdu. Sistema susideda iš filtrų bloko, vandens rezervuaro ir dvigubo kranelio montuojamo virš kriauklės.

Turėsite galimybę mėgautis idealaus švarumo bei praturtintu mineralais vandeniu be jokių nitratų, mikrobų ir kitų kenksmingų priemaišų.

Mineralizacija natūrali: viename elemente sudėta įvairiose gamtos vietose surinkta akmenukų skaldelė. Pro ją pratekėdamas vanduo ir prigraibo žmogui reikalingų mikroelementų.

Filtrų bloke yra mechaninio valymo, du anglies elementai, mineralizatorius ir membrana 75 gal/parą našumo.

Kiekvienas elementas turi lazeriu pažymėtą unikalų numerį – tai suteikia garantijas kokybei ir apsaugo gaminio prekės ženklą nuo plagijavimo.

Žiūrėti filtrą

Atvirkštinė osmozė

Paskirtis pašalinti toksines ir kancerogenines chemines priemaišas: chlorą, radioaktyvius elementus, kalcį ir magnį, naftos produktus, nitritus – nitratus, aromatinius angliavandenius, sunkiuosius metalus bei bakterijas. Geriamojo vandens sistemų modelių rinkoje yra be galo daug: RO-5, RO-6, RO-7, RO-8, RO-SLIM itt. Todėl pateiksime populiariausią sistemos komplektą su kuriuo dirbame jau virš 15 metų.