Vandens nugeležinimas

Nugeležinimas

Filtrų paskirtis pašalinti iš vandens geležį, manganą, mechaninęs priemaišas, sieros vandenilį – nemalonų šalto vandens supuvusio kiaušinio kvapą, sumažinti amonį ir išskaidrinti vandenį.

AUTOMATINIAI VANDENS NUGELEŽINIMO FILTRAI

Vandens nugeležinimo sistemų komplektacijos gali būti labai įvairios. Tai priklauso nuo vandens tyrimų rezultatų, suvartojamo vandens kiekio ir kitų parametrų. Pagal juos parenkame nugeležinimo filtro sistemos komplektaciją su specialiu užpildu. Nugeležinimo filtrai dirba automatiškai ir prausiasi suprogramuotu laiku, sunaudojus suprogramuotą vandens kiekį. Jiems pastovios priežiūros nereikia, o eksploatacijai reikalingas tik vanduo.

Mažesniems geležies kiekiams šalinti

Specialus vožtuvas gali pasiurbti orą ir taip oksiduoti geležį filtro korpuse. Ši komplektacija dirba be kompresoriaus.

Žiūrėti filtrą

Oro įvedimo inžektorius naudojamas oro iš aplinkos įterpimui į oksidacinę talpą.

Tačiau, tai pasenęs metodas. Inžektorius turintis iki kelių milimetrų susiaurėjantį tarpą, ne tik mažiną spaudimą, bet ir gali greitai užsikimšti geležimi. Todėl, gali tekti dažiau skirti dėmesį filtrų priežiūrai.

Žiūrėti filtrą

Primityvesnis, bet pigesnis būdas yra kompresoriuko paledimus valdyti taimeriu-laikmačiu. Šiuo atveju sunkiau pataikyti įjungti kompresoriuką vandeniui tekant, nes taimeris įsijungia intervalais. Todėl kompresoriukas labiau kankinamas.

Žiūrėti filtrą

Inovatyvus sprendimas: vožtuve esantis vandens skaitiklis skaičiuoja naudojamą vandens kiekį. Pratekėjus nustatytam vandens kiekiui, trumpam įjungiamas kompresoriukas, kuris į tekantį vandenį priverstinai įpurškia tam tikrą oro kiekį. Mes turime galimybę reguliuoti įpurškiamo oro dažnį bei kiekį. 

Labai pailgina betepalinio kompresoriaus tarnavimo laiką ir užtikrina pakankamą oro pagalvę. Vandenį naudojate, kompresoriukas dirba, nenaudojate – kompresoriukas nedirba.

Žiūrėti filtrą

NUGELEŽINIMO FILTRAI